| Merknaam: | KEYE |
| Modelnummer: | KY-PE-C8 |
| MOQ: | 1 INSTELLEN |
| Prijs: | USD20000~USD50000 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1 set per 4 weken |
| Productnaam | Volautomatische Dop Visuele Inspectiemachine |
| Inspectie Defecten | Zwarte vlekken, kleurverschillen, onzuiverheden, draadproblemen, persringen, gebroken ringen, inkepingen, batchranden, bramen, flits, vervorming, afmetingen, pakkingen, binnenpluggen, matrijsnummers, etc. |
| Detectiegebied | Concaaf, boven- en zijkanten van de dop |
| Spanning en Stroom | Aangepast aan nationale normen |
| Perslucht | 0,5 MPa - 0,8 MPa |
| Snelheid | 2500 stuks per minuut |
| Precisie | 0,1 mm |
| Afmetingen (inclusief dopvoeder) | 3700 × 1300 × 1785 mm |
| Vermogen | 5000 - 7000W |
| Nauwkeurigheid | 99,9% |
| Gewicht | 350 kg |