| Merknaam: | KEYE |
| Modelnummer: | KY-PE-C8 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD20000~USD50000 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1 set per 4 weken |
AI-deep learning-algoritmen|Volledige automatisering|2500 stuks/min|Mogelijke externe dienstverlening
| Productnaam | Volledig automatische visie-inspectie-machine |
|---|---|
| Inspectiefouten | Zwarte vlek, kleurverschil, onzuiverheid, draad, persring, gebroken ring, inkeping, batchrand, boor, flits, vervorming, afmeting, pakking, inwendige stekker, matrijsnummer, enz. |
| Detectiegebied | Kap concave, boven, zijkant |
| Spanning en stroom | Aanpassing aan de nationale norm |
| Gecomprimeerde lucht | 0.5Mpa - 0,8Mpa |
| Versnelling | 2500 stuks/min |
| Precisie | 0.1 mm |
| Afmeting (inclusief dopvoerder) | 3700*1300*1785 mm |
| Kracht | 5000 - 7000w |
| Precisiteit | 990,9% |
| Gewicht | 350 kg |
Plastic Cap / Metal Cap / Deksel- waterkappen, medicijnkappen, drankkappen, zuivelkappen, wijnkappen, voedselkappen, enz.
Zwarte vlek, kleurverschil, onzuiverheid, draad, persring, gebroken ring, inkeping, batchrand, boor, flits, vervorming, afmeting, pakking, inwendige stekker, matrijsnummer, enz.
KeyeTech caps visuele inspectieapparatuur detecteert uiterlijke defecten.Hoogpixelbeelden van aangepaste industriële camera's en LED-lichtbronnen worden naar het KVIS-COULD AI-platform geüpload. AI-algoritmen analyseren, sorteren "NG" en "OK" producten, verwerpen defecte producten online via pneumatica.Software biedt steekproefvergelijkingsstandaarden voor klanten om de meest geschikte standaard voor nauwkeurigheid en gebreken te selecteren.
Anhui Keye Intelligent Technology Co., Ltd.is een Chinese nationale high-tech onderneming gespecialiseerd in de toepassing van AI-technologie in de visuele inspectie-industrie.,Wij leveren de meest geavanceerde AI visie inspectie machine en op maat gemaakte oplossingen van AI visuele inspectie systeem.
We hebben 60+ R&D onderzoekers van top binnenlandse optische onderzoeksinstituten en een kerndoctoraal team van de USTC, die de hele technologische keten van optica, elektriciteit, mechanica,algoritme en softwareOnze producten kunnen worden toegepast in de dranken-, farmaceutische, zuivel-, wijn-, textiel-, nieuwe energie-, landbouw- en andere verpakkingsindustrieën.
caps, flessen, bekers, preforms, etiket & IML en op maat gemaakte producten...
Vertrouwd door meer dan 2.000 merken wereldwijd, waaronder:
Van de VS, Frankrijk, Japan en Zuid-Korea tot het tropische Thailand, India, Turkije, Vietnam en zelfs Rusland, Pakistan, Algerije, de apparatuur van Keye Tech heeft nu meer dan 30 landen bereikt.
Keye heeft een volwassen gestandaardiseerd nieuw product R & D-systeem, sterke onderzoeks- en ontwikkelingsmogelijkheden en volgt het principe van "alles kan worden geïnspecteerd".We hebben zeer gepersonaliseerde producten geleverd voor toonaangevende klanten., zoals CATL-lithiumbatterijen, Maotai-wijnflessen, Chemi-con condensatoren, enz.
Keye Tech. AI Visie Inspectie Machine.