| Наименование марки: | KEYE |
| Номер модели: | KY-PC |
| МОК: | 1 набор |
| цена: | USD20000~USD50000 |
| Условия оплаты: | T/T или F/C. |
| Способность к поставкам: | 1 установлен за 4 недели |
| Feature | Specification |
|---|---|
| Inspection Defects | Deformation, black spots, impurities, gaps, flash, holes, notch, poor labeling (punching, bubbles, wrinkles, crooked, oblique, dislocation, missing, reverse) |
| Detection Area | 360°, including labels on cup body, mouth, inner wall, outer bottom |
| Voltage and current | Adapt to national standard |
| Compressed air | 0.5Mpa - 0.8Mpa |
| Speed | 300pcs/min |
| Precision | 0.1 mm |
| Size | 1277*670*1634mm |
| Power | 3000 - 6000w |
| Accuracy | 99.9% |
| Weight | 260kg |