| 브랜드 이름: | KEYE |
| 모델 번호: | KY-PC |
| 모크: | 1 세트 |
| 가격: | USD20000~USD50000 |
| 지불 조건: | t/t 또는 f/c |
| 공급 능력: | 4 주당 1 세트 |
| Feature | Specification |
|---|---|
| Inspection Defects | Deformation, black spots, impurities, gaps, flash, holes, notch, poor labeling (punching, bubbles, wrinkles, crooked, oblique, dislocation, missing, reverse) |
| Detection Area | 360°, including labels on cup body, mouth, inner wall, outer bottom |
| Voltage and current | Adapt to national standard |
| Compressed air | 0.5Mpa - 0.8Mpa |
| Speed | 300pcs/min |
| Precision | 0.1 mm |
| Size | 1277*670*1634mm |
| Power | 3000 - 6000w |
| Accuracy | 99.9% |
| Weight | 260kg |