| Nom De Marque: | KEYE |
| Numéro De Modèle: | Ky-pe-c8 |
| Nombre De Pièces: | 1 ensemble |
| Prix: | USD20000~USD50000 |
| Conditions De Paiement: | T/T |
| Capacité à Fournir: | 1 set par 4 semaines |
| Feature | Specification |
|---|---|
| Product Name | Full Automatic Cap Vision Inspection Machine |
| Inspection Defects | Black spot, color difference, impurity, thread, pressing ring, broken ring, notch, batch edge, burr, flash, deformation, dimension, gasket, inner plug, die number, etc. |
| Detection Area | Bottle cap concave, top, side |
| Voltage and current | Adapt to national standard |
| Compressed air | 0.5Mpa - 0.8Mpa |
| Speed | 2500pcs/min |
| Precision | 0.1 mm |
| Size (including cap feeder) | 3700*1300*1785mm |
| Power | 5000 - 7000w |
| Accuracy | 99.9% |
| Weight | 350kg |